Crypto Colony Pool [CCP]

Nacházíte se zde:
< Zpět na kategorie

Nápad založit Crypto Colony Pool [CCP] přišel někdy na začátku nového roku. V té době jsme již skoro rok tvořili skrz YouTube kanál Crypto Colony naučná videa a tutoriály. Ke Crypto Colony se přidal třetinovým dílem velký fanoušek Cardana Radek, který drží plné bagy snad už od jeho vzniku.

Dali jsme dohromady pledge 21 000 ADA, objednali hardware, zaplatili relay a mrazivého 4. března 2021 nakopli pool. Březen byl pro nás spíše oťukávací. Potřebovali jsme pool odzkoušet a vyladit nesdostatky tak, abychom mohli delegátorům nabídnout spolehlivé místo pro zhodnocování jejich ADA. Věříme, že se to povedlo a v dubnu jsme již jeli na 99,9%. Začali jsme také podnikat kroky, pro nabrání více delegátorů. Na web jsme přidali WIKI s úvodem do Cardana a take návody na používání ADA peněženek. Posledním příspěvkem je video tutorial k peněžence Daedalus.

První blok se nám povedlo vyprodukovat po nekonečných 66 dnech v něděli 9. května 2021. Tím se potvrdilo, že vše funguje jak má a CCP je spolehlivou součástí sítě Cardano. V době psaní tohoto příspěvku máme šest originálních delegátorů a věříme, že brzy přivítáme v kolonii další.

Detailní info o poolu lze sledovat třeba na Adapools.org nebo na pooltool.io.

Crypto Colony
Předchozí Cardano, kryptoměna třetí generace
Další Jak vytvořit NFT na Cardano blockchainu?