Crypto Colony Pool [CCP]


block

Celkem bloků

0
Crypto Colony

Počet delegátorů

0
stake

Aktuální stake

0

O kolonii

V roce 2019 jsme v našem volném čase začali psát články a později vytvářet naučná videa na Youtube kanále Crypto Colony. Od začátku se lidem snažíme ukázat jak kryptoměny fungují, jak s nimi bezpečně pracovat a to v přívětivé animované formě. Vše děláme ve volném čase a toto úsilí nás stojí spousty energie i zdrojů. Abychom dokázali tvořit dlouhodobě, hledali jsme více rukou a zdroj financování.

Proto jsme se, jako velcí fanoušci Cardana, rozhodli založit Crypto Colony Pool a věnovat část profitu právě na tvorbu naučného obsahu, který by usnadnil život nejen nováčkům v kryptu.

Věrnostní program

Všem delegátorům delegujícím více než 1000 ADA vzniká za věrnou službu v kolonii nárok na speciální odměnu v podobě vlastnoručně kreslených NFtéček, zobrazujících cestu kolonisty do nového světa. NFT je možné nárokovat po uplynutí daného množství epoch, které delegátor kontinuálně stráví v Crypto Colony Pool. Pro zajištění vzácnosti mají NFT omezené množství a nárokovat si je bude moci pouze nejrychlejších kolonistů. Čtvrté NFT bude upraveno individuálně dle přání autora. Pokud vám nárok vznikl a neodeslali jsme vám NFT, neváhejte nás kontaktovat. Další NFT s kolonisty najdete v menu pod záložkou NFT. Mimo NFT můžeme nabídnout i PIGY tokeny, které lze směnit některé z decentralizovaných burz za ADA.

Kolonistů je v sérii celkem 100, přičemž první tři se duplikují dle množství delegátorů.

Veteran

#1 ZELENÁČ

25 epoch

vyraženo: 31

Nadšený nováček, který rozbil kasičku, prodal babičky zlatý řetízek a nakoupil plné pytle ADA. Hltá každé slovo jůtůb odborníků a neznalým kamarádům je schopný vymluvit díru do hlavy. Ty už ho mají plné zuby a tak se sebral a vyráží razit bloky do kolonie.

#2 REKRUT

50 epoch

vyraženo: 26

Rekrut se aktivně zapojuje do produkce bloků. Také si prošel prvním panickým záchvatem, když nemohl najít přístupové údaje ke své jediné peněžence. Poučil se a přepsal svůj seed z papírového ubrousku na bezpečnější místo. Postupně mu také dochází, že nebude krypto milionář během jednoho roku.

#3 KOLONISTA

75 epoch

vyraženo: 22

Ostřílený kolonista, který pomohl vyrazit nejeden blok a dlouhodobě přispívá k růstu kolonie. Dávno zahodil věšteckou kouli, přesto ho nováčci stále žádají o nemožné předpovědi. Moc dobře ví, že Cardano odměňuje trpělivé.

#4 VETERÁN

100 epoch

unikátní kolonista

Srdce kolonie bez kterého by to prostě nešlo. ADA stakuje od nepaměti a sám vyrazil více bloků než průměrný streamer majncraftu. Kolonisté přicházejí a odcházejí, on má však jasno, kam patří.

Poslání

Budujeme krypto kolonii. Komunitu fanoušků kryptoměn, která společně vytváří naučný obsah o kryptoměnách s cílem vzdělávat v tomto složitém prostředí nejen nově příchozí uživatele. Každý, kdo má co nabídnout, se k nám může přidat a podílet se na tvorbě obsahu. Lze vytvářet naučná videa, návody, recenze, psát novinky, články, překládat již zpracovaný obsah atd. Volba je jen na vás!

Abychom zajistili motivaci tvůrců, vytvořili jsme si po vzoru Cardana vlastní pokladnici.

Pokladnice

Z našich odměn ukládáme 20% do pokladnice. Tato částka je věnována na tvorbu nového naučného obsahu. Zároveň se k nám kdokoliv může přidat a sám si nárokovat odměnu z pokladnice za tvorbu obsahu. Tímto způsobem chceme zajistit dlouhodobý růst kolonie a zároveň motivovat tvůrce k vytváření naučného obsahu ze světa kryptoměn. Tak neváhejte a napište nám!

Pokladnice je zásobena výhradně z odměn pool operátora, nikoliv z odměn delegátorů.

Vize

Crypto Colony Pool začínal s „pledge“ 21 000 ADA a 0% poplatky (fee). Naším hlavním cílem bylo navýšit pledge na 25 000 ADA, abychom se mohli ucházet o případnou podporu od Cardano Foundation či IOG. Tato hranice dnes již neplatí a nevylučujeme, že pledge v budoucnu snížíme.

Poplatky delegátorů zůstávají 0%. Při dosažení mety 1 500 000 ADA budou nastaveny na 1%. Při dosažení mety 3 000 000 ADA budou poplatky nastaveny na 2%. Toto nastavení je finální. Prostředky budou využity na vyztužení infrastruktury poolu a navýšení částky ukládané do pokladnice.

Naši prioritou je udržet stake vyšší než 1 100 000 ADA. To nám zajišťuje dostatečnou procentuální šanci na přidělení slotu v epoše. To znamená pravidelné odměny pro naše delegátory a přirozený příchod nových kolonistů. Před dosažením této mety nabízíme všem delegátorům s vyšším množstvím ADA bonusové odměny za věrnost. Pro více info nás prosím kontaktujte.

Technické specifikace

  • Ticker: CCP
  • Pledge: 25,000 ADA
  • Fixed Cost: 340 ADA
  • Fee: 0%
  • Adresa: pool1vwquf4wt465lhketcy2j7jwpz5l6l0ce6a79ga3y4wg7gc8egp0
  • infrastruktura: 3x VPS (4x vCPU, vRAM 16GB), Ubuntu 20.04 LTS, 1x BP + 2x RL

Pro zajištění plynulého chodu poolu používáme vícero datových center (lokalizovaných v Německu) se zálohovaným připojením k internetu, UPS a dieslovými generátory pro případ výpadku hlavního zdroje energie. Provozuschopnost je zajištěna na 99,99%.

“It is well enough that people of the nation do not understand our banking and monetary system, for if they did, I believe there would be a revolution before tomorrow morning.” – Henry Ford

Crypto Colony s.r.o. © 2024